Weboldalunk süti (cookie) fájlokat használ. Ezeket a fájlokat az Ön gépén tárolja a rendszer. A cookie-k személyek azonosítására, látogatási szokásaik követésére nem alkalmasak, szolgáltatásaink biztosításához szükségesek. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.

Közgyűlés keretében,új elnökségi tagok választása


2021.02.12.
Közgyűlés keretében,új elnökségi tagok választása
2020. Októberében új elnökségi tagokat válsztott egyesületünk

Októberben, mérföldkőhöz érkezett Egyesületünk, a Kunszigeti Önállóan Beavatkozó Tűzoltó Egyesület élete. Kuller Imre elnök Úr, 24 év után lemondott tisztségéről. Helyére az egyesület tagjai Börzsei Arnold Úrat szavazták meg az egyesület új elnökének, Rebenek Árpád parancsnok Úr és Börzseiné Major Emőke asszony mellett, aki a gazdasági ügyekért felelős. Gratulálunk Mindhármuknak